Start
wtorek, 2 września 2014
KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW
Informujemy, że 4 września 2014 r. w godzinach 10.00 - 12.00 odbędzie się w naszej szkole kiermasz używanych podręczników. Wszystkich uczniów, którzy posiadają zbędne podręczniki i chcieliby je sprzedać, prosimy o dostarczenie ich do biblioteki szkolnej, do p. Anny Stasz.
Podręczniki muszą być podpisane i wycenione.
 
thumb_ksiazka.gif 
DOWOZY

 Uprzejmie informujemy, że od 01.09.2014 r. na terenie Gminy Skwierzyna przewozy szkolne będzie realizowało Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp..

Autobusy będą kursować na tych samych trasach jak w ubiegłym roku szkolnym: I trasa: Wiejce – Murzynowo- Skwierzyna II trasa: Dobrojewo - Gościnowo –Murzynowo - Skwierzyna III trasa: Skwierzyna - Nowa Skwierzynka – Skwierzyna – Rakowo. Nowością jest fakt, iż przewozy będą realizowane na zasadach ogólnodostępnych i poza uczniami przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, których dowożenie bezpłatnie zapewnia gmina, będzie mógł z nich skorzystać każdy, zgodnie z aktualnym cennikiem PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.

Rozkłady jazdy   

bus.jpg 
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W GIMNAZJUM
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 w Gimnazjum odbędzie się w poniedziałek 1-go września 2014 roku o godzinie 8:00.
  • Uczniowie po uroczystościach  przejdą wraz z wychowawcami do swoich klas na krótkie spotkanie.
  • Uczniowie klas pierwszych po spotkaniu z wychowawcami klas  o godzinie 900 napiszą diagnozę wstępną z języka obcego (pierwszoklasiści powinni mieć ze sobą długopisy).
Wszystkim gimnazjalistom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wielu sukcesów, radości i udanego roku szkolnego.

                                                                                    Dyrektor Gimnazjum
 
  
maly.gif 
  
ZAWODY WĘDKARSKIE
thumb_wdkarz.jpg UWAGA AMATORZY WĘDKOWANIA
13.09.2014 r. odbędą się zawody wędkarskie na rzece Warcie.
Organizatorem jest zarząd koła PZW nr 5 w Skwierzynie.
Zapraszamy do udziału uczniów klas V i VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum od rocznika 1999 (wymagany jest opiekun uczestnika).
Spotykamy się na placu tuż pod mostem o godz. 8.00 (zapisy), od 9.00 do 10.30 to czas na łowienie, następnie ważenie ryb, kiełbasa z grilla i ogłoszenie wyników.
Szczegółowych informacji udziela sekretarz koła p. Krystyna Pietrzak.
LISTY KLAS I ROK SZKOLNY 2014/2015
Klasa 1a
Klasa 1b
Wychowawca: 
Monika Ignacik- Pacek
Wychowawca :
mgr Roma Stróżewska
1.Gnutek Maria Teresa
2.Górka Aleksandra Michalina
3.Konieczna Natalia Teresa
4.Korostyński Jakub Mikołaj
5.Kubowicz Jakub
6.Lewandowska Gabriela Ewa
7.Łuczak Nikola Oliwia
8.Ochwiejewicz Hubert
9.Rymarczyk Kacper Stanisław
10.Spichalska Katarzyna
11.Stawiska Olga Maria
12.Stojak Julia Samanta
13.Strzeszewski Kamil
14.Szlachetko Klaudia Beata
15.Środa Patryk
16.Twardosz Klaudia
17.Waszkiel Sebastian
18.Wirkowski Mateusz
19.Zajsz Krystian
20.Zaręba Milena Magdalena
21.Zaręba Natalia Zofia 
1.Banicki Patryk
2.Bezkorowajna Bernadeta Teresa
3.Boniek Rafał Grzegorz
4.Bosy Piotr
5.Deptuła Kacper
6.Franczyk Błażej Dawid
7.Januchowski Radosław Paweł
8.Konieczna Wiktoria Wiesława
9.Krysiak Martyna
10.Mania Maciej
11.Olejniczak Marcel Józef
12.Różycka Justyna Małgorzata
13.Siwa Oskar
14.Surowiec Bartosz
15.Szurko Laura
16.Szyszka Roksana Maria
17.Trumiński Wojciech Ryszard
18.Wisniewska Daria Helena
19.Wowczko Natalia Weronika
20.Zgódko Sandra Zuzanna
21.Żmojda Klaudia Maria
Klasa 1c
             Klasa 1d
Wychowawca:
mgr Janusz Śniadecki
Wychowawca:
mgr Maria Magdalena Pupkowska 
1.Baszuk Philipp
2.Baszko Michał
3.Bielewicz-Dubiec Emilia Janina
4.Brylska Julia
5.Gos Sebastian
6.Kamiński Kamil Krzysztof
7.Kowalska Wiktoria Julia
8.Kowalska Marta Joanna
9.Krzeszowska Klaudia Ewa
10. Lorczak Adam Jan
11. Lorencki Paweł Henryk
12. Mocarski Miłosz
13. Okleja Łukasz
14. Okleja Mateusz
15. Okraska Jakub
16. Orent Oliwier Tomasz
17. Rzeszot Dominika Ewa
18. Seroko Julia Katarzyna
19. Szczepanik Dominika Magdalena
20. Ulbrych Natalia Ewelina
21. Wojtkowiak Oliwia Klaudia 
1.Błaszczyk Sandra
2.Dańko Wiktoria Weromika
3.Dubiec Natasza Aleksandra
4.Gajdziński Mikołaj
5.Juraszek Dominik
6.Kasperowicz Jakub Zygmunt
7.Klebankiewicz Kornelia
8.Kownacka Weronika
9.Łobacz Kacper Roma
10.Malinowski Łukasz Artur
11. Kolczyńska Aleksandra Maria
12. Kotwica Izabela Aleksandra
13. Kołodziejski Jakub Paweł
14. Majchrzak Daniel Stanisław
15. Marek Karolina Martyna
16. Milewicz Aleksandra Jadwiga
17. Sawicki Marcel
18. Skibiński Patryk
19. Strzyżewska Paulina
20. Styrna Maksym Zenon
21.Tomaszyk Sebastian
22. Żłobińska Weronika Danuta
23. Żywanowska Aneta
  
  
EGZAMINY POPRAWKOWE
poprawka.jpeg 

Egzamin poprawkowy z matematyki 25 sierpnia 2014 r. (poniedziałek) godz. 9:00, sala nr 8

Egzamin poprawkowy z j. polskiego, historii, j. angielskiego i wych. fizycznego26 sierpnia 2014 r. (wtorek) godz. 9:00, sala nr 8

Aby uczniowie mogli przystąpić do egzaminów poprawkowych, ich rodzice muszą złożyć w sekretariacie szkoły odpowiedni wniosek.

Danuta Malińska

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Effexor