Start
czwartek, 27 listopada 2014
DZIEŃ ZDROWEJ ŻYWNOŚCI PDF Drukuj E-mail
thumb_hpim4877.jpg thumb_hpim4879.jpg thumb_hpim4880.jpg 
Dnia 24 maja w naszym Gimnazjum już po raz czwarty odbył się Dzień Zdrowej Żywności. Uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami przygotowali stoiska, na których można było zakupić smaczne ciasta, sałatki, zdrowe przekąski, koktajle oraz soki ze świeżo wyciskanych owoców. W organizację imprezy zaangażowali się również rodzice uczniów. Psycholog szkolny pani Joanna Piech dla zaproszonych gości oraz uczniów klasy III wygłosiła prelekcję na temat : „ Książęcy obiad- czyli co warto przygotować na obiad” Temat prelekcji nawiązywał do starego, polskiego powiedzenia :” Śniadanie królewskie, obiad książęcy, kolacja żebracza” Ideą Dnia Zdrowej Żywności jest promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, kształtowanie prozdrowotnych nawyków żywieniowych i promowanie aktywności fizycznej.
 thumb_hpim4883.jpg thumb_hpim4884.jpg thumb_hpim4885.jpg
< Poprzedni   Następny >
Effexor